DakhaBrakha

Jamala & ДахаБраха

Feb 04, 2017

31 жовтня - в день містичний і без того - Джамала і ДахаБраха презентували спільну пісню "Заманили". Яскраве поєднання етно-співів від ДахаБраха, що переплітаються з фірмовим вокалом Джа, який не сплутати ні з чим. Трек існує відразу в двох обробках: від колишнього учасника групи «Океан Ельзи» Юрія Хусточки та Романа Черенова, більш відомого як Morphom.

 

 

У ранковому Шоу Джамала розповіла, хто, кого і яким колаборації заманював.

«Я дуже дорожу цією роботою, тому що вона зроблена спільно з неймовірними ДахаБрахa, які підкорили весь світ - від Нової Зеландії до Бразилії. Це вам не Євробачення виграти. Дуже щаслива, що в один із зимових днів наші розкладу збіглися. Я прийшла до них на репетицію і сказала: «Давайте джемити, імпровізувати!» В результаті народилася пісня «Заманили»

 

Чому я прийшла з цією історією до ДахаБраха? Тому що вони відомі всій Україні і світу як збирачі унікальної української музики - таких пісень, яких ви не почуєте просто так.
Я прийшла до них з ідеєю про те, що людина завжди знаходиться в боротьбі між світлом і темрявою. У житті багато спокус, яким легко піддатися. Якщо відчуття правди в цій людині дуже сильне, то його не переможе темна сторона.

Коли у нас виявилося дві версії треку, ми не могли вибрати. І ми вирішили, що це знак. Люди самі виберуть, під яку версію вони хочуть бути заманеннимі. Я вже почала працювати над новим альбом більше місяця назад. Ця пісня точно увійде в нього ».

 

(Матеріал http://aristocrats.fm/)

.