DakhaBrakha

Концерти 2018

Історія концертів Концерти в майбутньому
Дата: Подія: Веб-сайт події: Місце:

17 Березня
19:00
Festiwal Ethniesy www.bilety24.pl/ Бидгощ, Польща

09 Квітня
20:00
Великдень у Луцьку www.volyn24.com Луцьк, Україна

01 Травня
20:00
ГогольFest 2018 http://www.gogolfest.org.ua/ Маріуполь, Україна

03 Травня
20:30
Barby https://eventbuzz.co.il/ Тель-Авів, Ізраїль

12 Травня
17:00
Fabbrica Europa https://ponderosa.it/ Флоренція, Італія

19 Травня
20:00
Зелений Театр https://ukrticket.com.ua Одеса, Україна

15 Червня
21:00
Festate 2018 https://www.centroculturalechiasso.ch К'яссо, Швейцарія

16 Червня
13:00
Artisti in Piazza www.artistiinpiazza.com/ Пеннабіллі, Італія

17 Червня
15:30
Artisti in Piazza www.artistiinpiazza.com/ Пеннабіллі, Італія

14 Липня
19:20
Vancouver Folk Music Festival http://thefestival.bc.ca/ Ванкувер, Канада

15 Липня
10:00
Vancouver Folk Music Festival* http://thefestival.bc.ca/ Ванкувер, Канада

16 Липня
19:00
Kuumbwa Jazz Center https://www.kuumbwajazz.org/ Санта-Круз, штат Каліфорнія, США

18 Липня
20:00
SFJAZZ (Miner Auditorium) https://www.sfjazz.org/ Сан-Франциско, штат Каліфорнія, США

20 Липня
17:39
Finger Lakes Grass Roots Fest https://www.grassrootsfest.org/ Трумансбург, штат Нью Йорк, США

22 Липня
20:00
Sony Hall NYC https://t-presents.com/ Нью Йорк, штат Нью Йорк, США

23 Липня
20:00
City Winery https://citywinery.com/washingtondc/ Вашингтон, округ Колумбія, США

27 Липня
19:00
Detroit Institute of the Arts https://www.dia.org/ Детройт, штат Мічиган, США

30 Липня
19:00
The Dakota http://www.dakotacooks.com/ Міннеаполіс, штат Міннесота, США

31 Липня
19:00
Music on The Half Shell (Stewart Park) https://www.facebook.com/ Роузбург, штат Орегон, США

03 Серпня
11:00
Pickathon Festival https://pickathon.com/ Портленд, штат Орегон, США

05 Серпня
19:10
Pickathon Festival* https://pickathon.com/ Портленд, штат Орегон, США

08 Серпня
20:00
Nectar Lounge https://www.eventbrite.com/ Сіетл, штат Вашингтон, США

10 Серпня
18:31
Edmontom Music Festival (Gallagher Park) https://edmontonfolkfest.org/ Едмонтон, Канада

11 Серпня
18:00
Edmontom Music Festival(Gallagher Park) https://edmontonfolkfest.org/ Едмонтон, Канада

12 Серпня
19:20
Regina FF https://reginafolkfestival.com/ Реджайна, Канада

15 Серпня
18:33
Central Park http://marquette-neighborhood.org/ Медісон, штат Вісконсин, США

24 Серпня
20:00
День Незалежності з ОЕ https://kasa.in.ua Київ, Україна

28 Серпня
19:00
I Suoni delle Dolomiti https://www.isuonidelledolomiti.it/ Val San Nicolò, Італія

21 Вересня
20:00
Native Sons Hall https://www.islandmusicfest.com/ Кортні, Канада

22 Вересня
19:30
Cowichan Theatre http://cowichanpac.ca/ Дункан, Канада

27 Вересня
20:00
Ace Hotel http://www.acehotel.com/ Лос-Анжелес, штат Каліфорнія, США

29 Вересня
20:00
The Freight https://www.thefreight.org/ Берклі, штат Каліфорнія, США

30 Вересня
20:00
The Freight https://www.thefreight.org/ Берклі, штат Каліфорнія, США

02 Жовтня
19:30
Harris Center for the Arts https://www.harriscenter.net/ Фолсом, штат Каліфорнія, США

05 Жовтня
20:00
Fulkerson Recital Hall https://centerarts.humboldt.edu/Online/ Арката, штат Каліфорнія, США

07 Жовтня
20:30
Mystic Theatre http://mystictheatre.tunestub.com/ Петалума, штат Каліфорнія, США

09 Жовтня
19:00
The Ritz http://theritzsanjose.com/ Сан-Хосе, штат Каліфорнія, США

12 Жовтня
05:46
Desert Daze https://desertdaze.org/ Лос-Анжелес, штат Каліфорнія, США

14 Жовтня
05:50
Open Spaces KC https://openspaceskc.com/ Канзас-Сіті, штат Міссурі, США

17 Жовтня
19:30
Queen Elizabeth Hall https://www.southbankcentre.co.uk/ Лондон, Великобританія